• 636710707437891769_honsa3.jpg
  • 636710707542033245_honsa4.jpg
  • 636710707218478734_honsa.jpg
  • 636710707125352848_1honsa1.jpg
  • 636710707339074173_honsa2.jpg

Honsa Jan

*1876 +1937

Před chalupou

ID Aukce: 812
Olej, karton, 21,5 cm x 30 cm. Signováno vlevo dole. Pravost ověřil PhDr. Michael Zachař. Vystaveno : Goltzova Tvrz.
Vyvolávací cena:

12 000 Kč

13 000 Kč

Aukce končí: 17.10.2018 19:29:54

1 000 Kč

KZV45493 1300017.10.2018 19:24:54
OVF29507 1200017.10.2018 18:46:06