Aukce Zátiší se slunečnicemi Vondráček Josef
  • 636669127157693560_1vondracek.jpg
  • 636669127573315610_vondracek3.jpg
  • 636669127378853737_vondracek1.jpg
  • 636669127286560861_vondracek.jpg
  • 636669127489378778_vondracek2.jpg

Vondráček Josef

*1906 +1983

Zátiší se slunečnicemi

ID Aukce: 813
Olej, karton, 41 cm x 50 cm. Signováno vpravo dole.
Vyvolávací cena:

1 000 Kč

5 000 Kč

Aukce končí: 17. 10. 2018 19:27:00

500 Kč

Příhozů: 22

GVW15914 500017. 10. 2018 14:54:03
IBX24155 300016. 10. 2018 10:05:19
GVW15914 290016. 10. 2018 10:05:18
IBX24155 280016. 10. 2018 10:05:08
GVW15914 270016. 10. 2018 10:05:08
IBX24155 260016. 10. 2018 10:04:58
GVW15914 250016. 10. 2018 10:04:58
IBX24155 240016. 10. 2018 10:04:48
GVW15914 230013. 10. 2018 18:40:17
IBX24155 22004. 10. 2018 12:17:17
IBX24155 210024. 9. 2018 13:48:01
QGF75577 200024. 9. 2018 13:48:01
IBX24155 190024. 9. 2018 13:47:51
QGF75577 180024. 9. 2018 13:47:51
IBX24155 170024. 9. 2018 13:47:41
QGF75577 160024. 9. 2018 13:47:41
IBX24155 150024. 9. 2018 13:47:30
QGF75577 140024. 9. 2018 13:47:00
IBX24155 130024. 9. 2018 13:46:50
QGF75577 120024. 9. 2018 13:46:50
IBX24155 110024. 9. 2018 13:46:40
QGF75577 10007. 8. 2018 22:04:46