• 636723529581023361_1kopecky.jpg
  • 636723529637446237_kopecky.jpg
  • 636723529779907243_kopecky3.jpg
  • 636723529720507213_kopecky2.jpg
  • 636723529680609920_kopecky1.jpg

Kopecký Bohdan

*1928 +2010

Povrchový profil

ID Aukce: 815
Kombinovaná technika, 69 cm x 98 cm. Signováno, popsáno a datováno vpravo dole. Zaskleno. Na fotografii odlesky.
Vyvolávací cena:

22 000 Kč

28 000 Kč

Aukce končí: 17.10.2018 19:39:46

1 000 Kč

OWS19903 2800017.10.2018 19:34:46
XWC28303 2700017.10.2018 19:32:54
OWS19903 2600017.10.2018 19:30:22
XWC28303 2500017.10.2018 19:28:00
OWS19903 2400017.10.2018 19:27:19
XWC28303 2300017.10.2018 19:23:24
OWS19903 2200017.10.2018 18:49:35