• 636669136776373710_lady1.jpg
  • 636669136542142806_1lady.jpg
  • 636669136870263158_lady2.jpg
  • 636669137052606036_lady3.jpg

Saudek Jan

*1935 +

Lady in the armchair

ID Aukce: 817
Klasická černobílá fotografie, rozměr 40 cm x 30 cm, tónovaná a ručně kolorovaná, lesklý papír, signováno vpravo dole. Nerámováno.
Vyvolávací cena:

15 000 Kč

21 000 Kč

Aukce končí: 17.10.2018 19:31:00

1 000 Kč

UQH63895 2100017.10.2018 19:00:12
EQG31155 2000017.10.2018 19:00:02
UQH63895 1900017.10.2018 18:55:27
EQG31155 1800017.10.2018 18:55:26
UQH63895 1700017.10.2018 18:48:41
EQG31155 1600017.10.2018 18:48:35
UQH63895 1500011.10.2018 21:02:03