Aukce Pole u Jilemnice Kaván František
  • 636669038915154130_kavan1.jpg
  • 636669039010355396_kavan2.jpg
  • 636669039112233771_kavan3.jpg
  • 636669038819621533_1kavan.jpg

Pole u Jilemnice

ID Aukce: 825
Olej, lepenka, 27,5 cm x 38 cm. Signováno vpravo dole. Okolo roku 1907. Pravost ověřil PhDr. Michael Zachař.
Vyvolávací cena:

35 000 Kč

35 000 Kč

Aukce končí: 17. 10. 2018 19:39:00

1 000 Kč