• 636670096454553267_1jiranek.jpg
  • 636670096606454343_jiranek1.jpg
  • 636670096528890691_jiranek.jpg

Jiránek Miloš

*1875 +1911

Z pražského sokola

ID Aukce: 828
Olej, plátno, 70 cm x 40 cm. Nesignováno. Kolem roku 1900. Pravost ověřil PhDr. Michael Zachař.
Vyvolávací cena:

38 000 Kč

165 000 Kč

Aukce končí: 17.10.2018 19:45:56

10 000 Kč

Příhozů: 28

LGX30665 16500017.10.2018 19:40:55
BUR36824 15500017.10.2018 19:36:07
BUR36824 14500017.10.2018 19:35:26
BUR36824 13500017.10.2018 19:35:08
BUR36824 12500017.10.2018 19:34:53
LGX30665 11500017.10.2018 19:26:04
FZK47122 9500017.10.2018 19:25:38
LGX30665 9000017.10.2018 19:25:13
FZK47122 8500017.10.2018 19:21:40
LGX30665 8000017.10.2018 19:20:54
FZK47122 7500017.10.2018 19:20:26
LGX30665 7000017.10.2018 19:19:57
FZK47122 6500017.10.2018 19:18:52
BUR36824 6000017.10.2018 19:18:36
FZK47122 5500017.10.2018 19:09:16
LGX30665 5000017.10.2018 19:09:05
FZK47122 4900017.10.2018 19:04:47
BUR36824 4800017.10.2018 19:04:14
FZK47122 4700017.10.2018 18:58:58
FZK47122 4600017.10.2018 18:28:47
FZK47122 4500017.10.2018 18:28:06
BUR36824 4400017.10.2018 17:35:30
QCI88592 4300015.10.2018 14:39:18
ENG40224 4200015.10.2018 14:39:18
QCI88592 4100015.10.2018 14:39:08
ENG40224 4000015.10.2018 14:39:08
QCI88592 3900015.10.2018 14:38:58
ENG40224 3800008.10.2018 18:29:39