• 636091911709843121_1simunek.JPG
  • 636091911748751363_simunek.JPG
  • 636091911806879339_simunek1.JPG
  • 636091911848600225_simunek2.JPG

Šimůnek Karel

*1869 +1942

Jezdec v přilbě

ID Aukce: 83
Tužka, 32 x 25 cm. Signováno a datováno vpravo dole. Zaskleno.
Vyvolávací cena:

1 600 Kč

1 600 Kč

Aukce končí: 31.10.2016 19:52:00

100 Kč