• 636670755961115031_breyne1.jpg
  • 636670755791424719_1breyne.jpg
  • 636670756031762755_breyne2.jpg
  • 636670755880488112_breyne.jpg

Breyne Edgar

*1887 +

ID Aukce: 831
Olej, plátno, 90 cm x 75 cm. Signováno vpravo dole.
Vyvolávací cena:

6 000 Kč

6 000 Kč

Aukce končí: 17.10.2018 19:45:00

500 Kč