Aukce Sněhulák Miler Zdeněk
  • 636675126929880862_miler.jpg

Miler Zdeněk

*1921 +2011

Sněhulák

ID Aukce: 842
Kresba na ultrafánu, čistý rozměr kresby 10 cm x 7 cm. Nesignováno. Nerámováno.
Vyvolávací cena:

500 Kč

500 Kč

Aukce končí: 17. 10. 2018 19:56:00

100 Kč