Aukce Sněhulák II. Miler Zdeněk
  • 636675127783675890_miler1.jpg

Miler Zdeněk

*1921 +2011

Sněhulák II.

ID Aukce: 843
Kresba na ultrafánu, čistý rozměr kresby 11 cm x 8 cm. Nesignováno. Nerámováno.
Vyvolávací cena:

500 Kč

500 Kč

Aukce končí: 17. 10. 2018 19:57:00

100 Kč