• 636676983416488421_1kohler.jpg
  • 636676983529946142_kohler.jpg
  • 636676983677471420_kohler1.jpg
  • 636676983759496261_kohler2.jpg

Köhler Johannes

*1896 +1976

Pohled do lesa

ID Aukce: 845
Olej, plátno, 89 cm x 128 cm. Signováno a datováno vpravo dole. Rám poškozen.
Vyvolávací cena:

60 000 Kč

60 000 Kč

Aukce končí: 17.10.2018 19:59:00

5 000 Kč

AUU03920 6000017.10.2018 13:18:00