• 636676990753206220_1vagner.jpg
  • 636676990850428709_vagner.jpg
  • 636676991041234094_vagner2.jpg
  • 636676990956534165_vagner1.jpg

Vágner

Letní krajina

ID Aukce: 849
Olej, dřevotříska, 50 cm x 70 cm. Signováno vpravo dole.
Vyvolávací cena:

1 500 Kč

1 500 Kč

Aukce končí: 17.10.2018 20:03:00

100 Kč

AZX97505 150004.10.2018 22:29:35