• 636681241875177650_schovanek.jpg
  • 636681241953942754_schovanek2.jpg
  • 636681242034190000_schovanek1.jpg
  • 636681242118384918_schovanek3.jpg

Schovánek Emil

*1885 +1945

Žena s květinou

ID Aukce: 850
Olej, plátno, 40 cm x 32 cm. Signováno a datováno vlevo nahoře. Rám mírně poškozen.
Vyvolávací cena:

6 000 Kč

6 000 Kč

Aukce končí: 17.10.2018 20:04:00

500 Kč