• 636704468095519839_macoun.jpg
  • 636704468186166866_macoun1.jpg
  • 636704468286439264_macoun2.jpg
  • 636704468359121499_macoun3.jpg

Macoun Gustav

*1892 +1934

Nálada ve větru

ID Aukce: 852
Olej, karton, 40 cm x 50 cm. Signováno vlevo dole. Zaskleno. Pravost ověřil PhDr. Michael Zachař.
Vyvolávací cena:

15 000 Kč

21 000 Kč

Aukce končí: 17.10.2018 20:06:00

1 000 Kč

DDH60297 2100015.10.2018 14:40:50
YJV97171 2000015.10.2018 14:40:50
DDH60297 1900015.10.2018 14:40:40
YJV97171 1800015.10.2018 14:40:40
DDH60297 1700015.10.2018 14:40:29
YJV97171 1600008.10.2018 18:27:38
AFD70541 1500029.08.2018 21:12:45