Aukce Odpočinek Slabý František
  • 636706263978586984_slaby1.jpg
  • 636706264072431321_slaby2.jpg
  • 636706263879765778_slaby.jpg
  • 636706264161372779_slaby3.jpg

Slabý František

*1863 +1919

Odpočinek

ID Aukce: 855
Kvaš, karton, 24,5 cm x 34 cm. Signováno a datováno vpravo dole. Zaskleno. Pravost ověřil PhDr. Michael Zachař.
Vyvolávací cena:

16 000 Kč

16 000 Kč

Aukce končí: 17. 10. 2018 20:10:25

1 000 Kč

JYM74240 1600017. 10. 2018 20:05:25