• 636669041044664178_burg1.jpg
  • 636669041151153593_burg2.jpg
  • 636669041720578072_sig.jpg
  • 636669040302097091_1burg.jpg

Burgaritzki Josef

*1836 +1890

Alpská krajina

ID Aukce: 856
Olej, plátno, 50 cm x 81,5 cm. Signováno vlevo dole. Restaurováno. Nerámováno.
Vyvolávací cena:

15 000 Kč

16 000 Kč

Aukce končí: 17.10.2018 20:10:00

1 000 Kč

NNS68465 1600015.10.2018 14:42:01
RAR35131 1500008.10.2018 18:28:22