• 636669044704192318_langer.jpg
  • 636669044846249328_langer1.jpg
  • 636669044942107827_langer2.jpg
  • 636669044564174268_1langer.jpg
  • 636669045026021776_langer3.jpg

Langer Karel

*1878 +1947

Snopy

ID Aukce: 857
Olej, lepenka, 26 cm x 32 cm. Signováno a datováno 1902 vpravo dole. Dílo publikováno v knize Světlo v obraze : Český impresionismus.
Vyvolávací cena:

35 000 Kč

56 000 Kč

Aukce končí: 17.10.2018 20:27:43

5 000 Kč

Příhozů: 15

SCM57801 5600017.10.2018 20:22:43
PVM89727 5100017.10.2018 20:21:48
SCM57801 4700017.10.2018 20:19:16
PVM89727 4600017.10.2018 20:18:56
SCM57801 4500017.10.2018 20:17:46
PVM89727 4400017.10.2018 20:17:15
SCM57801 4300017.10.2018 20:12:53
PVM89727 4200017.10.2018 20:12:30
SCM57801 4100017.10.2018 20:10:58
PVM89727 4000017.10.2018 20:09:08
SCM57801 3900017.10.2018 20:08:31
PVM89727 3800017.10.2018 20:07:59
SCM57801 3700017.10.2018 20:05:24
PVM89727 3600017.10.2018 19:59:16
SCM57801 3500017.10.2018 19:31:38