Aukce Zimní pohled Havlata Karel
  • 636669052550974708_havlata.jpg
  • 636669052797349958_havlata1.jpg
  • 636669052419163777_1havlata.jpg

Havlata Karel

*1885 +1957

Zimní pohled

ID Aukce: 858
Olej, plátno, 131 cm x 105 cm. Signováno vpravo dole.
Vyvolávací cena:

18 000 Kč

18 000 Kč

Aukce končí: 17. 10. 2018 20:12:00

1 000 Kč