• 636669064360137627_lolek1.jpg
  • 636669063965096263_1lolek.jpg
  • 636669064246329241_lolek2.jpg
  • 636669064105410133_lolek.jpg

Lolek Stanislav

*1873 +1936

Léto u potůčku

ID Aukce: 859
Olej, karton, 50 cm x 67 cm. Signováno vpravo dole. Zaskleno. Pravost ověřil PhDr. Michael Zachař.
Vyvolávací cena:

28 000 Kč

29 000 Kč

Aukce končí: 17.10.2018 20:13:00

1 000 Kč

CWM31762 2900017.10.2018 19:57:17
CWM31762 2800017.10.2018 19:57:12