• 636669074046198130_1grus.jpg
  • 636669074171631057_grus.jpg
  • 636669074355051064_grus2.jpg
  • 636669074270569691_grus1.jpg

Grus Jaroslav

*1891 +1983

V zimním slunci

ID Aukce: 861
Olej, překližka, 48 cm x 56,5 cm. Signováno vpravo dole. Pravost ověřil PhDr. Michael Zachař.
Vyvolávací cena:

8 000 Kč

9 500 Kč

Aukce končí: 17.10.2018 20:19:47

500 Kč

OPB25736 950017.10.2018 20:14:47
UGX87407 900017.10.2018 20:14:42
OPB25736 850015.10.2018 14:42:41
RKB62907 800008.10.2018 18:33:11