Aukce Maják v Bretani Zrzavý Jan
  • 636669076929824599_1zrzavy1.jpg
  • 636669077041287511_zrzavy.jpg
  • 636669077228792351_zrzavy3.jpg
  • 636669077140157445_zrzavy2.jpg

Zrzavý Jan

*1890 +1977

Maják v Bretani

ID Aukce: 862
Tužka, papír, 13 cm x 20 cm. Zaskleno. Autorsky signováno, datováno a lokalizováno na zadní straně. Ze sbírky redaktora Vašíčka z Prahy, malířova přítele a souputníka kulturních setkání v okruhu tamních osobností sdružených kolem Adolfa Branalda. Pravost ověřil PhDr. Michael Zachař.
Vyvolávací cena:

18 000 Kč

18 000 Kč

Aukce končí: 17. 10. 2018 20:16:00

1 000 Kč