Aukce Most přes řeku Liebmann Alexander
  • 636669095796525419_liebmann.jpg
  • 636669095944492288_liebmann1.jpg
  • 636669096087129514_liebmann2.jpg
  • 636669095554896156_1liebmann.jpg
  • 636669096176664604_liebmann3.jpg

Liebmann Alexander

*1871 +

Most přes řeku

ID Aukce: 868
Grafika, 44 cm x 59 cm. Signováno tužkou vpravo dole. Mírně poškozeno.
Vyvolávací cena:

3 000 Kč

3 000 Kč

Aukce končí: 17. 10. 2018 20:22:00

100 Kč