• 636669106712227176_1sigmund.jpg
  • 636669107032551242_sig1.jpg
  • 636669107136756367_sig2.jpg
  • 636669106863603706_sigmund.jpg

Sigmund Zdeněk

*1924 +2017

Hudební zátiší

ID Aukce: 872
Olej, plátno, 61 cm x 80 cm. Signováno vpravo dole. Zaskleno.
Vyvolávací cena:

3 000 Kč

3 000 Kč

Aukce končí: 17.10.2018 20:26:00

100 Kč