• 636713203621202418_Onejedly.jpg
  • 636713203709284543_nejedly.jpg
  • 636713203791168064_nejedly1.jpg
  • 636713203877934773_nejedly2.jpg
  • 636713203960091188_nejedly3.jpg
  • 636713204048424145_nejedly4.jpg

Nejedlý Otakar

*1883 +1957

Kvetoucí sad

ID Aukce: 877
Olej, karton, 24 cm x 30 cm. Okolo roku 1906-1907. Signováno vpravo dole. Zaskleno. Znalecký posudek PhDr. Michael Zachař.
Vyvolávací cena:

50 000 Kč

50 000 Kč

Aukce končí: 17.10.2018 20:31:00

5 000 Kč