Aukce Štastná plavba Schlosser Robert

Schlosser Robert

*1880 +1943

Štastná plavba

ID Aukce: 879
Akvarel, papír, 14 cm x 27 cm. Signováno vlevo dole. Zaskleno. Pravost ověřil PhDr. Michael Zachař.

Vyvolávací cena
8 000 Kč
8 000 Kč