Aukce Ve spánku Rohlíček A.
  • 636094702168747814_rohlicek.JPG
  • 636094702228437606_rohlicek1.JPG
  • 636094702276876966_rohlicek2.JPG

Rohlíček A.

Ve spánku

ID Aukce: 88
Olej, plátno, fixované na kartonu, 69 x 96 cm. Signováno vpravo dole.
Vyvolávací cena:

3 500 Kč

3 500 Kč

Aukce končí: 31. 10. 2016 19:57:00

100 Kč