Aukce Ležící akt Pavelka František
  • 636713226158196110_pavelka2.jpg
  • 636713225784266951_1pavelka.jpg
  • 636713226083693370_pavelka1.jpg
  • 636713225892738010_2pavelka.jpg

Pavelka František

*1894 +1948

Ležící akt

ID Aukce: 881
Uhel, akvarel, karton, 75 cm x 118 cm. Signováno vpravo dole. Zaskleno.
Vyvolávací cena:

8 000 Kč

8 000 Kč

Aukce končí: 17. 10. 2018 20:35:00

500 Kč

QDL44206 800017. 10. 2018 17:25:20