• 636713229327942037_1stretti3.jpg
  • 636713229405228003_stretti3.jpg
  • 636713229485609192_stretti4.jpg
  • 636713229573318599_stretti5.jpg

Stretti Mario

*1910 +1960

ID Aukce: 883
Olej, karton, 48 cm x 67 cm. Signováno vpravo dole.
Vyvolávací cena:

6 000 Kč

6 000 Kč

Aukce končí: 17.10.2018 20:37:00

500 Kč