Aukce Pohled na vesničku Stretti Mario

Stretti Mario

*1910 +1960

Pohled na vesničku

ID Aukce: 884
Olej, karton, 50 cm x 70 cm. Signováno vlevo dole.

Vyvolávací cena
7 000 Kč
7 000 Kč