• 636713230815002451_stretti6.jpg
  • 636713231172928583_stretti5.jpg
  • 636713230719342914_1stretti6.jpg
  • 636713230905551725_stretti7.jpg

Stretti Mario

*1910 +1960

Pohled na vesničku

ID Aukce: 884
Olej, karton, 50 cm x 70 cm. Signováno vlevo dole.
Vyvolávací cena:

7 000 Kč

7 000 Kč

Aukce končí: 17.10.2018 20:38:00

500 Kč