• 636465334497553507_1zemlicka.JPG
  • 636465334562874260_zemlicka.JPG
  • 636465334768613710_zemlicka3.JPG
  • 636465334626632283_zemlicka1.JPG
  • 636465334698358414_zemlicka2.JPG

Žemlička Bohumil

*1938 +

Hlava harlekýna

ID Aukce: 892
Kombinovaná technika, plátno, 60 cm x 40 cm. Signováno a datováno vlevo dole.
Vyvolávací cena:

9 600 Kč

9 600 Kč

Aukce končí: 17.10.2018 20:46:00

500 Kč