• 636465356533673469_1konrad.JPG
  • 636465356628510607_konrad.JPG
  • 636465356809270612_konrad3.JPG
  • 636465356694193093_konrad1.JPG
  • 636465356750970418_konrad2.JPG

Konrád Miroslav

*1945 +

Ráno pod Milešovkou

ID Aukce: 896
Olej, plátno, 77 cm x 87 cm. Signováno a datováno vpravo dole.
Vyvolávací cena:

3 200 Kč

3 200 Kč

Aukce končí: 17.10.2018 20:50:00

100 Kč