• 636079704501288750_1herink.JPG
  • 636079704590976250_herink.JPG
  • 636079704691288750_herink2.JPG
  • 636079704786601250_herink1.JPG

Hérink Ferdinand Hanuš

*1889 +1958

První jarní den

ID Aukce: 9
Olej, plátno, 105 x 150 cm. Signováno vlevo dole. Restaurováno. Galerijní plátno, které na trhu v této velikosti a kvalitě ještě nebylo nabízeno.
Vyvolávací cena:

25 000 Kč

25 000 Kč

Aukce končí: 31.10.2016 18:38:00

1 000 Kč