• 636465374841722813_urban.JPG
  • 636465374912660823_urban1.JPG
  • 636465375054578348_urban3.JPG
  • 636465374754867179_1urban.JPG
  • 636465374986784455_urban2.JPG

Urban Bohumil Stanislav

*1903 +1997

Pocta Kathe Kollvitzové

ID Aukce: 900
Olej, plátno, 114 cm x 160 cm. Signováno a datováno vlevo dole.
Vyvolávací cena:

16 000 Kč

16 000 Kč

Aukce končí: 17.10.2018 20:54:00

1 000 Kč