• 636465368565889808_1savel.JPG
  • 636465368635326426_savel.JPG
  • 636465368781614578_savel2.JPG
  • 636465368845723607_savel3.JPG
  • 636465368712689719_savel1.JPG

Šavel Ilja

Pivoňky

ID Aukce: 902
Olej, plátno, 78 cm x 97 cm. Signováno a datováno dole uprostřed.
Vyvolávací cena:

2 560 Kč

2 860 Kč

Aukce končí: 17.10.2018 20:56:00

100 Kč

LTI58238 286017.10.2018 13:45:16
TOP50431 276017.10.2018 13:36:45
LTI58238 266017.10.2018 13:12:41
TOP50431 256010.09.2018 22:30:01