Aukce Kytice Monogramista EA
  • 636096485215334862_1ea.JPG
  • 636096485275182059_ea.JPG
  • 636096485318153284_ea1.JPG
  • 636096485356905516_ea3.JPG

Monogramista EA

Kytice

ID Aukce: 91
Olej, karton, 29 x 29 cm. Signováno vlevo dole EA.
Vyvolávací cena:

700 Kč

700 Kč

Aukce končí: 31. 10. 2016 20:00:00

100 Kč