• 636591437876592124_1kucera.JPG
  • 636591437945392447_kucera.JPG
  • 636591437997775742_kucera1.JPG
  • 636591438054041167_kucera2.JPG
  • 636591438109036563_kucera3.JPG

Kučera Jaroslav

*1946 +

Zátiší z včerejšího dne

ID Aukce: 911
Olej, plátno, 81 cm x 71 cm. Signováno vpravo dole.
Vyvolávací cena:

3 200 Kč

3 200 Kč

Aukce končí: 17.10.2018 21:05:00

100 Kč