Aukce Jezírko v Hlubočepích Betušjak Pavel
  • 636471358293490625_bet.JPG
  • 636471358732236981_bet2.JPG
  • 636471358801143845_bet1.JPG
  • 636471358206134034_1bet.JPG

Betušjak Pavel

*1897 +

Jezírko v Hlubočepích

ID Aukce: 915
Olej, karton, 65 cm x 31 cm. Signováno vpravo dole.
Vyvolávací cena:

2 400 Kč

2 400 Kč

Aukce končí: 17. 10. 2018 21:09:00

100 Kč

HDE77492 240016. 10. 2018 16:52:51