• 636723675711599505_1havlata.jpg
  • 636723675798806962_havlata.jpg
  • 636723675882918037_havlata1.jpg
  • 636723675957114369_havlata2.jpg

Havlata Karel

*1885 +1957

ID Aukce: 919
Olej, karton, 40 cm x 50. Signováno vpravo dole.
Vyvolávací cena:

3 000 Kč

3 000 Kč

Aukce končí: 17.10.2018 21:13:00

100 Kč