• 636734629326549339_1sedkacek.jpg
  • 636734629424800884_sedkacek.jpg
  • 636734629594263521_sedlacek2.jpg
  • 636734629674175697_sedlacek3.jpg
  • 636734629527497580_sedlacek1.jpg

Daněk - Sedláček František

*1892 +1974

Podzimní nálada

ID Aukce: 930
Olej, karton, 35 cm x 50 cm. Signováno vlevo dole.
Vyvolávací cena:

12 000 Kč

12 000 Kč

Aukce končí: 17.10.2018 21:24:00

1 000 Kč

DOE42716 1200017.10.2018 10:02:06