• 636770171599366452_mrkvicka.jpg
  • 636770171702549581_mrkvicka2.jpg
  • 636770170992067156_mrkvicka1.jpg
  • 636770171795522863_mrkvicka3.jpg

Mrkvička Jan Václav

*1856 +1938

Z Balkánu

ID Aukce: 934
Olej, karton, 50 cm x 35 cm. Signováno vlevo dole. Pravost ověřil PhDr. Michael Zachař. Mimořádná nabídka.
Vyvolávací cena:

70 000 Kč

70 000 Kč

Aukce končí: 24.01.2019 19:01:00

5 000 Kč