• 636770186648000092_batka1.jpg
  • 636770186445731178_1batka.jpg
  • 636770186729120994_batka2.jpg
  • 636770186548359796_batka.jpg

Dvořák Bohuslav

*1867 +1951

Oblaka

ID Aukce: 937
Olej, karton, 25,5 cm x 34 cm. Signováno vpravo dole. Okolo roku 1907. Pravost ověřil PhDr. Michael Zachař.
Vyvolávací cena:

30 000 Kč

70 000 Kč

Aukce končí: 24.01.2019 19:13:59

5 000 Kč

Účastníků: 7
Příhozů: 25

IAY29697 7000024.01.2019 19:08:59
JOY85177 6500024.01.2019 19:06:13
IAY29697 6000024.01.2019 19:05:47
JOY85177 5500024.01.2019 19:03:18
MFO82291 5000024.01.2019 19:02:00
IAY29697 4900024.01.2019 19:01:51
MFO82291 4800024.01.2019 18:56:32
IAY29697 4700024.01.2019 18:56:31
MFO82291 4600024.01.2019 18:53:38
IAY29697 4500024.01.2019 18:53:30
MFO82291 4400024.01.2019 18:53:18
IAY29697 4300024.01.2019 18:53:10
MFO82291 4200024.01.2019 18:52:47
IAY29697 4100024.01.2019 18:52:46
MFO82291 4000024.01.2019 18:52:27
IAY29697 3900024.01.2019 18:52:21
MFO82291 3800024.01.2019 11:29:06
IHE56146 3700022.01.2019 10:11:08
ZMB44766 3600021.01.2019 23:47:33
IHE56146 3500015.01.2019 12:24:09
TVG27765 3400015.01.2019 12:02:22
IHE56146 3300007.01.2019 20:06:40
WYR22723 3200007.01.2019 13:10:23
ZMB44766 3100006.01.2019 18:33:42
IHE56146 3000001.12.2018 15:11:21