Aukce Oblaka Dvořák Bohuslav

Dvořák Bohuslav

*1867 +1951

Oblaka

ID Aukce: 937
Olej, karton, 25,5 cm x 34 cm. Signováno vpravo dole. Okolo roku 1907. Pravost ověřil PhDr. Michael Zachař.

Vyvolávací cena
30 000 Kč
70 000 Kč