Aukce Krutá zima Skramlík Jan
  • 636770201596228409_1skramlik.jpg
  • 636770201774961164_skramlik.jpg
  • 636770202023733092_skramlik2.jpg
  • 636770201899557274_skramlik1.jpg

Skramlík Jan

*1860 +1936

Krutá zima

ID Aukce: 941
Olej, plátno, 66,5 cm x 55 cm. Signováno vlevo dole. Pravost ověřil PhDr. Michael Zachař.
Vyvolávací cena:

35 000 Kč

35 000 Kč

Aukce končí: 24. 1. 2019 19:08:00

1 000 Kč

FSA97122 3500022. 1. 2019 11:51:41