Aukce Na výletě Assenbaum Fanny
  • 636770234696815221_1fany.jpg
  • 636770234925180745_fany1.jpg
  • 636770235038679378_fany2.jpg
  • 636770234819995580_fany.jpg

Assenbaum Fanny

*1848 +1901

Na výletě

ID Aukce: 950
Olej, karton, 65 cm x 80 cm. Kolem roku 1880. Nesignováno. Pravost ověřil PhDr. Michael Zachař.
Vyvolávací cena:

27 000 Kč

27 000 Kč

Aukce končí: 24. 1. 2019 19:17:00

1 000 Kč