Aukce Dráteník Dvořák Antonín

Dvořák Antonín

*1817 +1881

Dráteník

ID Aukce: 951
Olej, karton, 37,5 cm x 30 cm. Signováno vpravo nahoře. Pravost ověřil PhDr. Michael Zachař.

Vyvolávací cena
28 000 Kč
28 000 Kč