• 636770259283067744_1kohler7.jpg
  • 636770259448798791_kohler7.jpg
  • 636770259714721886_kohler9.jpg
  • 636770259609210426_kohler8.jpg

Köhler Johannes

*1896 +1976

Les

ID Aukce: 960
Olej, karton, 30 cm x 40 cm. Signováno vlevo dole.
Vyvolávací cena:

3 500 Kč

5 500 Kč

Aukce končí: 24.01.2019 19:27:00

500 Kč

Příhozů: 17

QWY33742 550021.01.2019 17:11:03
ZZM07679 500021.01.2019 17:10:58
QWY33742 490021.01.2019 17:09:02
ZZM07679 480021.01.2019 17:08:58
QWY33742 470021.01.2019 17:08:31
ZZM07679 460021.01.2019 17:08:26
QWY33742 450020.01.2019 21:44:04
KWP99954 440020.01.2019 21:44:04
QWY33742 430020.01.2019 21:43:53
KWP99954 420020.01.2019 21:43:53
QWY33742 410020.01.2019 21:43:43
KWP99954 400017.01.2019 13:46:27
WVH43058 390017.01.2019 13:46:27
KWP99954 380017.01.2019 13:46:17
WVH43058 370015.01.2019 17:56:08
KWP99954 360015.01.2019 17:56:02
WVH43058 350024.11.2018 14:19:28