• 636770261318105972_1kohler.jpg
  • 636770261611434439_kohler.jpg
  • 636770261857250603_kohler2.jpg
  • 636770261746304360_kohler1.jpg

Köhler Johannes

*1896 +1976

Loďky

ID Aukce: 961
Olej, plátno, 31 cm x 28 cm. Signováno vpravo dole.
Vyvolávací cena:

2 000 Kč

20 000 Kč

Aukce končí: 24.01.2019 19:28:00

1 000 Kč

Příhozů: 51

MVW68985 2000024.01.2019 11:35:26
YPR50748 1900024.01.2019 11:35:16
MVW68985 1800024.01.2019 11:35:15
YPR50748 1700024.01.2019 11:35:05
MVW68985 1600024.01.2019 11:35:05
YPR50748 1500024.01.2019 11:34:55
MVW68985 1400024.01.2019 11:34:55
YPR50748 1300024.01.2019 11:34:44
MVW68985 1200020.01.2019 21:48:18
YPR50748 1100020.01.2019 21:48:08
MVW68985 1000020.01.2019 21:48:08
YPR50748 950020.01.2019 21:47:58
MVW68985 900020.01.2019 21:47:58
YPR50748 850020.01.2019 21:47:48
MVW68985 800020.01.2019 21:47:48
YPR50748 750020.01.2019 21:47:37
MVW68985 700020.01.2019 21:47:37
YPR50748 650020.01.2019 21:47:27
MVW68985 600020.01.2019 21:47:27
YPR50748 550020.01.2019 21:47:17
MVW68985 500020.01.2019 21:47:17
YPR50748 490020.01.2019 21:47:07
MVW68985 480020.01.2019 21:47:07
YPR50748 470020.01.2019 21:46:57
MVW68985 460020.01.2019 21:46:57
YPR50748 450020.01.2019 21:46:46
MVW68985 440020.01.2019 21:46:46
YPR50748 430020.01.2019 21:46:36
MVW68985 420020.01.2019 21:46:36
YPR50748 410020.01.2019 21:46:26