• 636770272081233587_plocek.jpg
  • 636770272185635235_plocek1.jpg
  • 636770272312203496_plocek2.jpg
  • 636770272441267381_plocek3.jpg
  • 636770271931364825_1plocek.jpg

Plocek Vilém

*1905 +2001

Starý hřbitov

ID Aukce: 966
Kvaš, 33 cm x 67 cm, signováno vlevo dole. Zaskleno. Datováno 1943.
Vyvolávací cena:

1 500 Kč

1 600 Kč

Aukce končí: 24.01.2019 19:33:00

100 Kč

OWQ81891 160007.01.2019 19:36:55
ORP74529 150006.11.2018 8:15:16