• 636770276796509472_letnansky.jpg
  • 636770276908668319_letnansky2.jpg
  • 636770276658359271_1letnansky.jpg
  • 636770277059320655_letnansky3.jpg

Letňanský

Řeka

ID Aukce: 968
Olej, lepenka, 46 cm x 64 cm. Signováno vpravo dole. Okolo roku 1910. Zaskleno.
Vyvolávací cena:

6 500 Kč

6 500 Kč

Aukce končí: 24.01.2019 19:35:00

500 Kč