• 636098272064756425_1pors.JPG
  • 636098272338048169_pors.JPG
  • 636098272542743529_pors2.JPG
  • 636098272764627049_pors3.JPG
  • 636098272897288393_pors4.JPG

Porš Gustav

*1888 +1955

Podzimní nálada u Vrbatova Kostelce

ID Aukce: 97
Olej, plátno, 60 x 75 cm. Signováno vlevo dole.
Vyvolávací cena:

22 000 Kč

22 000 Kč

Aukce končí: 31.10.2016 20:06:00

1 000 Kč