• 636770286616434269_zocher.jpg
  • 636770286840556428_zocher2.jpg
  • 636770286381903219_1zocher.jpg
  • 636770286745419772_zocher1.jpg

Zocher F.

Zimní vesnička

ID Aukce: 973
Olej, plátno, fixované na dřevě, 45 cm x 50 cm. Signováno a datováno vpravo dole.
Vyvolávací cena:

1 500 Kč

1 500 Kč

Aukce končí: 24.01.2019 19:40:00

100 Kč